TAMA

 

 

Tama Group

 

     Bitkisel ambalaj ürünleri üretiminde dünya lideri; dünyanın dört bir yanındaki çiftçiler için tarım deneyimini en ileri tarım teknolojisiyle birleştiriyor. Kibbutz Mishmar Ha’emek ve Kibbutz Gal’ed'in bir kuruluşu olan TAMA, 70 yıl önce kuruldu. O zamandan beri, Tama büyüyen bir tarım topluluğunun kalbinde kökenine yakın kalırken büyümüş ve gelişmiştir. Modern tarım uygulamalarının, en ileri üretim teknolojisinin ve eski tarım değerlerinin canlı kombinasyonu, Tama'yı şu anda dünya çapında 1.300'den fazla çalışanı olan dünyaca ünlü bir şirket haline getirmiştir.
     Tama’nın ana uzmanlık alanı "Bitkisel Ambalaj Ürünleri (CPP)" olarak adlandırdığımız tarım için ambalaj ve koruyucu ürünlerdir. Tama'nın, tarımsal yönelimi ve müşterileriyle yakın temasıyla birlikte, kordon, kare balya ipi, kafes ve destek bahçecilik sicim ve halat üretimi ve pazarlaması konusundaki 40 yıllık tecrübesi, bu alanın İsrail'in önde gelen şirketlerinden biri olmasını sağlamıştır. Balya filesi, balya ipi ve pamuk sargılarının yanı sıra Tama, tüm Ürün Paketleme Ürünlerini tamamlamak için silaj streç filmleri de satıyor. Buna ek olarak, Tama, taze ürünler, soğutulmuş ürünler ve paletlendiğinde hala sıcak olan ürünler gibi nefes alması gereken ürünlerin paletlenmesi için yenilikçi palet ağları geliştirdi ve patentledi.
     Yıllar geçtikçe, Tama çoğu Orijinal Ekipman Üreticisinin (OEM) doğal ortağı oldu. İşbirliği, makine ve ambalaj geliştirme, ürün onayı ve tanıma ve bitkisel ambalaj ürün dağıtımına yansır. Bu yakın ilişkiler Tama'ya ürünlerini müşterilerinin ihtiyaçlarına en uygun şekilde nasıl adapte edeceğini öğretti. Her ana pazarda satış ve pazarlama organizasyonlarını sürdüren Tama, müşterileriyle iletişim kurabilecek ve ihtiyaçlarını yakından anlayabilecek konumdadır. Çiftçiler olarak, güvenebileceğiniz kişisel ilişkilerin başarılı çiftçiliğin ayrılmaz bir parçası olduğunu biliyor. Piyasaya sunduğu hizmet, profesyonel satış eğitimi ve alanında teknik eğitim ve hizmeti içermektedir. Tama’nın global olarak konumlandırılmış üretim tesisleri, hedef pazarlarda güçlü bir varlık sergiliyor.