BSK & LAKUFOL

 

 

BSK & Lakufol Kunststoffe GmbH

     Henfenfeld'de (Almanya) yer alan BSK & Lakufol Kunststoffe GmbH, BSK Plast Pack ve PE film yapımcısı Lakufol Kunststoffe GmbH şirketlerinin birleşmesi sonucu 1987 yılında kuruldu.Lakufol uzun bir geleneğe sahiptir ve 1968'den beri Almanya'da PE filmler üretmektedir.  Her iki şirket de PE film pazarında onlarca yıllık deneyime sahipti. Bu deneyimler tek bir çatı altında toplandı. BSK & Lakufol’un PE üretiminde ve dağıtımda sahip olduğu kapsamlı bilgi ve deneyim, Avrupa'nın en büyük ve en köklü film ve temel malzeme üreticileri ile güçlü ilişkiler kurulmasını sağladı. Bu ağ, müşteriler için birinci sınıf ürünler tedarik etmeyi sağlar.BSK & Lakufol, tarımsal ambalajın yanı sıra nakliye ambalajı ve dış ambalaj alanlarında da geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Bugün, BSK ve Lakufol'un temsilcilikleri Almanya, Benelüks, Avusturya ve özellikle Doğu Avrupa'da bulunmaktadır.
     BSK & Lakufol, balya silajı ve atık balyaları segmentlerinde özel filmler, özellikle streç filmler için pazar liderlerinden biridir. Aynı zamanda BSK & Lakufol, shrink film, torba veya kapak gibi tüm nakliye ambalajı ve dış ambalaj alanını kapsamaktadır. BSK & Lakufol'de sertifikalı kalite yönetimi bulunmaktadır. TÜV Süd tarafından ISO 9001: 2015'e göre sertifikalandırılmış kapsamlı bir kalite yönetim sistemine sahiptir. Günlük olarak filmlerimizi laboratuvarda veya bir sarma simülatöründe test edilir.
     Tüm ürünler BSK & Lakufol’un kalite kriterlerine göre üretilmektedir. Üflemeli film ürünleri, yüksek ürün gereksinimlerinizi karşılamak için modern ekstrüzyon hatlarında üretilmektedir. Düzenli kontroller müşterilerin nakliye ambalajları ve tarımsal ürün ambalajları için beklentilerini karşılanmasını sağlar. Çevresel sürdürülebilirlik temel önceliklerden biridir. Yalnızca çevre dostu malzemelerin kullanılmasının, sağlıklı bir çevreyi ve hepimizin ihtiyaç duyduğu işleyen altyapıyı sürdürmesine yardımcı olduğuna inanıyoruz. Tüm ürünler sürekli yüksek kalite, sadece birinci sınıf temel malzemeleri ve modern ekstrüzyon hatlarını işleyerek sağlanır. Kalite ve çevre dostu olma ile ilgili tüm standartları karşılamak bizim için doğaldır. Bunu başarmak için, ilgili tüm parametreleri düzenli olarak kontrol edilir.